Porsche Parade Europe 2016 v Sloveniji

Objavljeno: 20.5.2016

Nazaj na novice

Porsche Parade Europe 2016 v Sloveniji

Od 1. do 3. junija se bodo na Bledu in v Postojni zadrževali udeleženci Porsche Parade Europe.

Porsche Parade Europe 2016 v Sloveniji

Od 1. do 3. junija se bodo na Bledu in v Postojni zadrževali udeleženci Porsche Parade Europe.

218 teh prestižnih športnih avtomobilov in približno dvakrat toliko udeležencev prihaja v organizaciji Porsche kluba Slovenija. Po ogledu lepot Bleda in Ljubljane, kamor se bodo odpravili z avtobusi, se bodo v petek z blejske promenade podali proti Postojni in nato Rovinju, kjer je pri organizaciji sodeloval Porsche Club Croatia.

Milan Pešič, izvršni direktor Porsche kluba Slovenija in vodja lokacij na paradi: »Za naš klub in za Slovenijo je organizacija tega dogodka velik zalogaj. Veseli pa nas odziv članov našega kluba, ki so se na vse možne načine vključili v priprave na Bledu, v Postojni in v Rovinju. Še posebej pa nam je v čast, da se je v organizacijo in izvedbo dogodka vključila tudi STO. Za članstvo Porsche kluba Slovenija in za vse udeležence parade je podpora z vrha turistične panoge najboljši znak, da smo dobrodošli z organizacijo dogodkov, s katerimi se promovira Slovenja pri zahtevnejši skupini turistov.«

Nazaj na novice

Urednica TTA novic:

mag. Livija Kovač Kostantinovič, domači PR
tel.: 01 589 85 65
e-naslov: livija.kovac(at)slovenia.info

Želim prejemati e-novice

Bodite obveščeni o dogajanju v slovenskem turizmu. Z naročilom na novice TTA boste tedensko prejemali najnovejše poslovne novice s področja turizma in druge aktualne informacije.

Deli s prijatelji